Sign in

DOU STARTUP
Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü

| #18

Bugün Lukwise kurucu ortağı BURÇAK ÇAKIR ile birlikteyiz. Kendisiyle kurucu ortaklık yaptığı Lukwise adlı girişim üzerine samimi bir röportaj gerçekleştirdik. On sekinci sayımızın konuğu Burçak Çakır’a davetimizi kabul ettiği için çok teşekkür ederiz.


| #17

Bugün Evdeki Bakıcım’ın kurucu ortağı SİNAN GÜRSAN ile birlikteyiz. Kendisiyle kurucu ortaklık yaptığı birçok girişimden Evdeki Bakıcım’ın çıkış noktasına kadar konuştuğumuz samimi bir röportaj gerçekleştirdik. On yedinci sayımızın konuğu Sinan Gürsan’a davetimizi kabul ettiği için çok teşekkür ederiz.


| #16

Bugün “Atıksız Yaşam” kitabının yazarı ve Greenvibes’ın kurucu ortağı CEREN ÖZCAN TATAR ile birlikteyiz. Kendisiyle kurucu ortağı olduğu Greenvibes’dan ve atıksız yaşam üzerine konuştuğumuz samimi bir röportaj gerçekleştirdik. On altıncı sayımızın konuğu Ceren Özcan Tatar’a davetimizi kabul ettiği için çok teşekkür ederiz.


#15

Bugün kullanıcılara akıllı harcama ve birikim yapma konusunda yardımcı olan Moneye uygulamasının kurucusu ve Dünya Ekonomik Forum’u tarafından Genç Küresel Lider olarak seçilen Özlem Denizmen ile birlikteyiz. Kendisine röportaj davetimizi kabul ettiği için teşekkür ederiz.


Tecrübenin İzi serimizde Ahmet Çetinli’nin ikinci yazısıyla sizlerleyiz.Bu sayımızda Ahmet Bey’in Hyper Casual ile ilgili deneyimlerinden faydalanabileceğiniz detaylı bilgiler yer alıyor.

HERKESE İYİ OKUMALAR!

Oyun ve Tarih

Oyunun tarih kadar eski olduğu yapılan araştırmalarla ortaya çıkmıştır. İnsanlar eğlenmek istedikleri zaman ilk seçenekler arasında oyun oynamak her zaman var olmuştur. …


#14

Bugün dünyanın en başarılı on genci arasına ismini yazdırmış, ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül kazanıp, kıymetli başarılara imza atmış BioLive’in kurucularından DUYGU YILMAZ ile birlikteyiz. On dördüncü sayımızın konuğu Duygu Yılmaz’a davetimizi kabul ettiği için çok teşekkür ederiz.


#13

Bugün İleri Analitik, Büyük Veri, İş Zekası, Veritabanı ve Finansal teknolojileri ve uygulamaları sağlayan Gtech kurucularından MİNE TAŞKAYA ile birlikteyiz. Kendisiyle girişimlerinden bahsettiği çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. On üçüncü sayımızın konuğu Mine Taşkaya’ya davetimizi kabul ettiği için çok teşekkür ederiz.


#12

Bugün Türkiye’nin ilk dijital kadın asistanı Pepapp’ın kurucu ortağı EMRAH YİĞİT ile birlikteyiz. Kendisiyle kurucu ortaklık yaptığı birçok girişimden Pepapp’ın çıkış noktasına kadar konuştuğumuz samimi bir röportaj gerçekleştirdik. On ikinci sayımızın konuğu Emrah Yiğit’e davetimi kabul ettiği için çok teşekkür ederiz.


Bu sayımızın yazarı Veri Dönüşüm ve Kalite Analisti olan KEREM YÜCEL. Kerem Yücel’e veri alanında ilerlemek isteyen ve ilgisi olan herkes adına bizi kırmayarak değerli vaktini ayırdığı için çok teşekkür ederiz.

HERKESE KEYİFLİ OKUMALAR!

Öncelikle tecrübelerimi, veri alanında ilerlemek isteyenlere aktarma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Ben Kerem Yücel, kendimi…


#11

Bugün Frandity’nin kurusucu FULYA SARIOĞLU ile birlikteyiz. Kendisiyle girişimini konuştuğumuz samimi bir röportaj gerçekleştirdik. On birinci sayımızın konuğu olan Fulya Sarıoğlu’na davetimizi kabul ettiği için teşekkür ederiz.

DOU STARTUP

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store